Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Premier odwiedzi Sieradz w niedzielę!

Redakcja, 03.10.2015, 21:37

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 13 komentarzy
13

W ramach objazdu po Polsce premier Ewa Kopacz wyjeżdża 4 października w trasę po województwie łódzkim.

← REKLAMA

W planie wizyty jest również Sieradz. Ewa Kopacz powinna pojawić się w mieście ok. godz. 12.00, gdzie spotka się przy ul. Grzesika i Piwnika ze strażakami z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ok. godz. 12.30 premier przejedzie na Wzgórze Zamkowe, skąd spacerem uda się na sieradzki Rynek. Około godziny 13.00 weźmie udział w zorganizowanej w Sieradzu konferencji prasowej.

Następnie Ewa Kopacz pojedzie do Pabianic oraz Piotrkowa Trybunalskiego. Przed wizytą w Sieradzu odwiedzi jeszcze Stryków.

O wizycie premier biuro prasowe Platformy Obywatelskiej poinformowało wieczorem w sobotę, 3 października.

Zobacz także: Premier Ewa Kopacz odwiedzi Sieradz?

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (13)

 • ~gość_9837 (IP: *.*.64.105), 03.10.2015, 23:14
  Dlaczego biuro PO poinformowało o tym dziś wieczorem ? Informacje przekazał jak narazie tylko ten porta ? . Kiedy informację będą podane przez inne media ? Jak będzie już po wizycie Pani Premier będą o tym trąbić zapewne wszystkie media . Odpowiedz jest prosta im mniej ludzi tym lepiej ; trudniej o niewygodne pytania . Za to ludzi zastąpią członkowie Po z całego województwa i my zwykli mieszkańcy będziemy mieli problem dopchać się bliżej Pani Premier i zadać trudne pytania . Tak na marginesie Komorowski kończąc swoją prezydenturę zabrał z pałacu co się dało , nawet żyrandol . Za jego kadencji znikły cenne dzieła sztuki między innymi obraz , najprawdopodobniej obraz został sprzedany . Kancelaria Prezydenta milczała do końca kadencji ... Dlaczego media głównego nurtu o tym milczą ? Ile jeszcze będzie trwać ta propaganda PO ? Ma nadzieje ze niedługo
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9837 (IP: *.*.64.105), 03.10.2015, 23:17
  Propaganda Po nie zna granic
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_9837 (IP: *.*.64.105), 03.10.2015, 23:18
   http://m.niezalezna.pl/71519-kosz-na-smieci-i-zyrandol-komorowskiego-robia-furore-w-internecie-mainstream-milczy
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9846 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 12:17
  Komorowski złodziej koszy, szklanek i kieliszków a teraz druga złodziejka Kopacz. Jej chyba nikt nie powiedział, ze promocja na rynku to wstyd. Taki rynek, za takie pieniadze w tak fatalnym wykonaniu to naprawde szczyt głupoty.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • Zobacz profil użytkownika mirosław
  mirosław, 04.10.2015, 12:55
  Gość 9846 i 9837 to dopiero szczyt głupoty. Jeśli się ocenia mądrość innych to trzeba być choć trochę mądrym!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_9846 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 13:04
   I co jeszcze? Zaprzeczysz, ze prezydent Komroowski wyprowadził z pomieszczeń kilkaset rzeczy, w tym obrazy, drogocenne meble, rzeczy codziennego użytku. Dodatkowo miliony na odprawy.
   To samo robi dziś Kopacz. naprawde mało wiesz co się dzieje "w tym kraju". W tym kraju czyli kraju Kopacz bo nie Polaków.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_9846 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 13:12
   I jeszcze jedno. Z dobrze poinformowanych żródeł wiem, ze sprawa imigrantów to dopeiro początek . Kopacz z PO i PSL zgodzili się na zalew Polski przez islamistów. Na początek maja trafić do dółch ośrodków na wschodzie Polski, z braku meijsca w innych. Następnie bedzie akcja wyrzucania ludzi z domów, podobnie jak w Niemczech. To jest plan niemiecki, ale realizowany przy pomocy proniemeickiego rządu Kopacz. Dlatego 25 października należy zakończyć ten koszmar. Tu nie ma mowy o moich osobistych sympatiach. Dziś wybór jest tylko jeden czyli lista numer jeden. Mam w zasadzie inne poglądy niż PiS, ale w sytuacji zdrady narodowej ze strony PO, PSL, nawet SLD, nie mówiąc o Petru i tego typu drobnicy wybór jest wiadomy.
   Ktoś kto tego nie widzi to zwykły zdrajca Polski. Czasem do wyboru jest honor i Polska.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • Zobacz profil użytkownika mirosław
  mirosław, 04.10.2015, 13:12
  gościu 9846! Widocznie byłeś zatrudniony w Pałacu u p.Prezydenta bo tak wiele wiesz. Masz jakieś dowody żeby wypisywać banialuki? Jeśli masz to do prokuratury a nie robić ludziom mętlik w głowach. Już podobasz się swojej zacofanej opcji i nie wysilaj się tak mocno! Wygracie to naprawicie wszystko i przywrócicie upragnioną IV Rzepę.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_9846 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 13:24
   To nie wiesz, ze kancelaria prezydenta Komorowskiego podpisała stosowne dokumenty z Komroowskim bronisłąwem na wynajem mieszkania za 2100zł, dodatkowo z instututem Komroowskiego w Zamku Królewskim? To nie wiesz o całej liscie przedmiotów "przejętych" za darmo ze stanu Kancelarii Prezydenta?
   To nie wiesz, ze w sprawie zaginionych obrazów wpłynęlo już do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa?
   To nei wiesz, że były minister Michałowski przyznał już, że wiedzieli o tym, ale nie poinformowali stsosownych organów?
   To nie wiesz, ze byłemu prezydentowi przysługuje tylko jeden ochroniarz BOR, auto i kierowca plus darmowa służba zdrowia dla niego i żony a realnie BOR ochrania jego miejsce zamieszkania, posaidłość w Budzie Ruskiej, świadczenie zdrowotne jest na niego, żonę i dzieci . Nie uwzględniono zaś w MSW niejakiej Piotrowksiej nowego prezydenta podająć dane starego?
   To nie wiesz, że w Warszawie trwa gorączkowe sprzątanie dokumentół po obecnej władzy. Moze nie wiesz, ze stanu kancelarii zdjęto na stan instytutu Komroowskiego niszczarkę dokumentów o wadze 200 km i wartości około 100 tys? Mało? Mogę pisać dalej, ale do ciebie to nie trafia.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_9846 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 13:35
   Zawsze byłęm i ejstem apolityczny, ale w sytuacji, gdy rządzi nami rząd zdrady narodowej wybór Polaka jest tylko jeden. Potem mozemy się spierać, ale to co wyprawia obecna ekipa przekracza wszelkie granice dobrego smaku, kultury a w szczególności poszanowania prawa i etosu urzędnika.
   To przykre, że w Polsce są jeszcze ludzie broniacy "dokonać" Kopacz, jej rządu i Komorowskiego. To przykre i śmieszne bo każdy wie jak jest. Chwalić to będzie urzędnik, ktoś kto ma korzyści z tej władzy, naiwny, wariat.
   W rodzinie mam pełny przekrój postaw. Zwolennicy chorego systemu ostatnich 26 lat to zasadniczo dawni urzędnicy, członkowie ZSL(nie mylić z PSL bo ZSL przejął nazwę), jacyś biznesmeni podłączeni kroplówkami pod urzędników rządowych, byli fumnckjonariusze służb specjalnych.
   Pan moze sobie pisać głupoty, ale jak się siedzi w temacie to ma się się więcej informacji o praństwie niż "wioska" o nazwie Sieradz. Tu jest lokalny bajzelek, ale realna polityka to Warszawa. To Warszawa przenosi konflikty na doły a szkoda. Trzeba to zakończyć. Można współpracować z każdym, ale trzeba odkorkować to szambo w Warszawie i wszystko się poprawi. To kwestia zmiany myślenia.
   +1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9848 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 13:56
  http://niezalezna.pl/71304-gesiarka-obraz-skradziony-z-palacu-prezydenckiego-juz-zostal-sprzedany

  http://wpolityce.pl/polityka/267271-niebywale-komorowski-wyniosl-z-palacu-kilkaset-przedmiotow-m-in-komputery-meble-ekspres-do-kawy-mikrofalowke-telewizor-sejf-kinkiety-i-zyrandol

  http://wpolityce.pl/polityka/267088-watpliwa-hojnosc-komorowskiego-prezydent-wysoko-wycenil-uslugi-swoich-doradcow-szkoda-ze-za-pieniadze-podatnika
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9848 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 13:59
  a na zakończenie pełna lista zdobyczy. Niczym ruska dzicz.
  http://niezalezna.pl/71507-zabral-ze-soba-nawet-zyrandol-ujawniamy-pelna-liste-bronislawa-komorowskiego
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9848 (IP: *.*.241.5), 04.10.2015, 14:02
  Ktoś dobrze podsumował "sowiecka mentalność ,jak ruskie opuszczali Polske zabierali wszystko :klamki ,wyrywali kaloryfery ,drzwi i okna z futrynami,klepki podlogowe ,baterie.Zostawiali ruinę Komorowski jest mentalnym sowietem ,jeszcze nie wiemy wszystkiego .."
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj