Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Nie możesz znaleźć pracy? Może czas na własny biznes

Redakcja, 16.09.2015, 14:58

Co piąty Polak (22%) uważa, że przyczyną niepowodzenia w szukaniu pracy jest brak odpowiednich kwalifikacji bądź doświadczenia - wynika z badania* przeprowadzonego na zlecenie serwisu Pracuj.pl. Przeszkodą jest także duża konkurencja na rynku pracy (27%) oraz brak odpowiedzi ze strony potencjalnych pracodawców (25%).

← REKLAMA

Jeśli również należysz do grupy osób, które bez powodzenia szukają nowej pracy może czas zmienić strategię działania i… założyć własną firmę, która da pracę Tobie oraz innym osobom z Twojego regionu?

W poszukiwaniu pomysłów biznesowych warto zajrzeć na Pracuj.pl - znajdziesz tam również oferty współpracy biznesowej dla przyszłych franczyzobiorców. Kategoria franczyza to największa baza aktualnych ofert dla franczyzobiorców w Polsce.

Jaki biznes możesz założyć w Sieradzu i okolicach?

- Właściciel lokalu gastronomicznego
Aby otworzyć swoją własną restauracje potrzebujesz lokalu użytkowego o powierzchni 50-70m2. Co oferują franczyzodawcy, czyli właściciele marki, pod którą otworzysz swój lokal? Zazwyczaj jest to brak opłat wstępnych, licencyjnych czy marketingowych, pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu jak i podczas prowadzenia działalności, szkolenia dla franczyzobiorcy jak i personelu oraz zaopatrzenia lokalu w bardzo korzystnych cenach.

- Właściciel sklepu
Jeśli Twoim żywiołem jest handel możesz zastanowić się nad otwarciem sklepu detalicznego. Franczyzodawca gwarantuje wsparcie w zdobyciu finansowania Twojego biznesu, szkolenia, które dostarczą Ci kompleksowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcie stabilnego partnera, sprawdzony model biznesowy i właściwe narzędzia, które pomogą odnieść sukces na rynku.

- Właściciel biura podróży
To pomysł na biznes dla tych, którzy kochają podróże i chcą się dzielić swoją pasją z innymi. Właściciel marki gwarantuje niskie opłaty licencyjne, know-how, pomoc w wyborze lokalizacji biura i jego aranżacji, wsparcie marketingowe oraz szkoleniowe. A Ty będziesz mógł poznawać atrakcyjne zakątki świata przez cały rok.

Wszystkie oferty pracy oraz pomysły na własny biznes franczyzowy dla mieszkańców Sieradza oraz okolic znajdziesz na stronie www.pracuj.pl

*Badanie opinii publicznej, przeprowadzone w kwietniu 2015 roku przez TNS Polska, na zlecenie Pracuj.pl.

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj