Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dni Sieradza 2015: wieczór kabaretowy

Redakcja, 08.06.2015, 12:12

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 6 komentarzy
6

Niedzielny wieczór kabaretowy zakończył tegoroczne Dni Sieradza. Amfiteatr w Parku Staromiejskim był wypełniony po brzegi.

← REKLAMA

Mieszkańcy mogli obejrzeć dwa kabarety, jako pierwszy na scenie zaprezentował się Kabaret Zachodni, dawniej kabaret Słuchajcie. Gwiazdą wieczoru był Kabaret Młodych Panów, który do jednego ze swoich skeczów zaprosił osobę z widowni.

W przerwach publikę bawił zespół Arabeska. Kabarety musiały też bisować, rozdawano autografy i wspólnie się fotografowano. Dobrej zabawy nie przerwała nawet krótka awaria prądu na scenie.

Za występ dziękował kabaretom prezydent Sieradza Paweł Osiewała:

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (6)

 • ~gość_9015 (IP: *.*.205.223), 08.06.2015, 18:52
  Niestety nie wszyscy rodzice wiedzą że muszą się zajmować własnymi dziećmi co było widać podczas kabaretów.
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9016 (IP: *.*.206.231), 08.06.2015, 20:37
  racja. sieradz jak zwykle pokazał jak potrafi się bawić. Gromada dzieciaków czołgających się po scenie, pijany facet błąkający się przed sceną i naćpany młodociany. brawo. o ochronie, która nad tym nie panowała już nie wspomną. na szczęście znalazła się osoba, która przeprosiła kabaret za takie zachowanie.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_8591 (IP: *.*.75.31), 08.06.2015, 21:18
  Niech włodarze dziekuja pogodzie,ze była. kabaret fajny ludzi bylo wiecej niz na tym calym koncercie:D oczywiscie nie obylo sie bez wpadki w srodku kabaretu braklo proadu no normalnie kabaret,ze masakra nawet Nawet Ci z tego kabaretu mieli beke z tego... masakraa! na pewno to wykorzystaja ta sytuacje na innych wyjazdowych kabaretach,ze w Sieradzu braklo prADU. Wstyd!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9017 (IP: *.*.46.4), 09.06.2015, 00:23
  Tak czytam i nie wierzę :) "W przerwach publikę bawił zespół Arabeska. Kabarety musiały też bisować, rozdawano autografy i wspólnie się fotografowano. Dobrej zabawy nie przerwała nawet krótka awaria prądu na scenie." Niech mi kto wytłumaczy co znaczy awaria prądu :) :) :)
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9018 (IP: *.*.124.4), 09.06.2015, 13:54
  Występy kabaretów świetne, jednak organizatorzy kompletnie nie panowali nad imprezą. Pod nogami widzów turlały się butelki po piwsku, śmierdzący palacze nie pozwolili spokojnie oddychać 95% tych, którzy nie palili (myślę, że wśród niepalących w trakcie imprezy byli również palacze, którzy szanują innych). Dusiłam się przez trzy godziny, bo chamstwo nie potrafiło zapanować nad swoim nałogiem... Nie zwracali uwagę, że obok siedzą dzieci... Ochrona nic z tym nie robiła. Po raz kolejny okazało się, że impreza darmowa oznacza zgodę na chamstwo i dziadostwo. Smutne.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9019 (IP: *.*.104.99), 09.06.2015, 17:07
  niedzielny występ kabaretów ubawił sieradzan,panowie stanęli na wysokości zadania czego niestety nie można powiedzieć o ochronie i rodzicach rozwydrzonych dzieciaków.Też jestem matką i potrafię zapanować nad swoimi dziećmi,potrafia się one zachowac w takich sytuacjach.Ludzie jeśli już zabieracie swoje pociechy na tak liczne zgrupowania to u licha pilnujcie je,szanujcie czyjś czas.Takie bieganie ,krzyki,wskakiwanie na scenę przeszkadzały i rozpraszały nie tylko widzów a co gorsza artystów.Nie wspomnę już o ochronie która bezczynnie stała,a raczej nie za to mieli płacone.Byli tam chyba od pilnowania porzadku przed scena aby występy odbywały się bez zakłóceń.Niestety nawet po m.interwencji ochrona nie zareagowała.Odpowiedzią na zwrócenie uwagi jeden z ochroniarzy powiedział cytuje:a gdzie są rodzice?porażka.Kolejnym brakiem szacunku było opuszczanie trybun podczas występu.Ludzie jeśli nie potraficie usiedzieć do końca to zostańcie w domu,szanujcie czas i prace innych.Szacunek oczywiscie należy się Kabaretowi Zachodniemu i Kabaretowi Młodych Panów,myślę że spełnili nasze oczekiwania mimo przeszkód.Mimo zachowania niektórych po występie wyszli do fanów,były autografy,zdjęcia,rozmowy i oczywiście usmiechy,nawet te na swój sposób w duszy...Ukłony dla nich...
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj