Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Poszukiwany przez policję był już w rękach...policjantów

Redakcja, 20.04.2015, 15:36

Nietypowo zakończyły się poszukiwania zaginionego 22 - letniego mieszkańca Sieradza. Okazało się, że przebywa... w areszcie.

← REKLAMA

17 kwietnia 2015r. do sieradzkiej komendy policji zgłosił się mieszkaniec Sieradza. Poinformował on policjantów, że jego 22 - letni syn zaginął. Jak stwierdził ostatni raz widział go 14 kwietnia. Od tego czasu syn nie wrócił do domu, ani nie nawiązał z rodziną żadnego kontaktu.

Po przyjęciu zawiadomienia policjanci przystąpili do poszukiwań młodego sieradzanina. Jak się okazało już następnego dnia nastąpił ich finał, jednak niezbyt udany dla poszukiwanego.

Mężczyzna bowiem został zatrzymany przez policjantów ze Zduńskiej Woli, ponieważ z jednego ze zduńskowolskich sklepów usiłował ukraść wkrętarkę o wartości 1650 złotych. Teraz za usiłowanie kradzieży mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj