Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pierwsze spotkanie miłośników fantastyki

Redakcja, 14.03.2015, 16:22

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu spotkała się grupa inicjatywna Klubu Miłośników Fantastyki. Jego pomysłodawcą jest Tomasz Stępiński, a bezpośrednim impulsem do działania - spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, pisarzem książek fantasy.

← REKLAMA

W spotkaniu organizacyjnym wzięło udział 14 osób. Po wstępie Pawła Jezierskiego każdy z uczestników opowiedział o swoich ulubionych pisarzach i książkach. Jak to w grupie inicjatywnej, nie mogło zabraknąć rozmowy o oczekiwaniach odnośnie KMF.

Klubowicze wspólnie doszli do wniosku, że chcieliby poznawać nowe powieści i opowiadania z gatunku fantastyki, spotykać się z innymi czytelnikami, wymieniać z nimi poglądy, a także grać w gry planszowe i fabularne. Okazało się, że kilku uczestników chciałoby też przedstawić własną twórczość literacką i poddać ją ocenie pozostałych klubowiczów.

Uczestnicy ustalili, że spotkania KMF będą się odbywać dwa razy w miesiącu. Najbliższe zaplanowano na czwartek 26 marca o godz. 17.20. tematem spotkania będzie wówczas opowiadanie Jarosława Błotnego "Multiplum".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj