Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

SOSW ma swój kalendarz

Redakcja, 02.02.2015, 13:22

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sieradzu promuje swój kalendarz na 2015 rok, ilustrowany zdjęciami podopiecznych placówki.

← REKLAMA

-To nasz kolejny sposób na łamanie stereotypów dotyczących dzieci niepełnosprawnych. Pokazujemy, że niepełnosprawność nie oznacza rezygnacji z marzeń - mówi Iwona Górka, dyrektor SOSW.

Spotkanie promocyjne kalendarza odbyło się na sali gimnastycznej ośrodka w obecności dzieci - podopiecznych i uczniów SOSW, nauczycieli, rodziców, dyrektorów oraz władz Sieradza i powiatu sieradzkiego. Ośrodek jest placówką oświatową prowadzoną przez powiat sieradzki, stąd obecność na spotkaniu wicestarosty Mariusza Bądziora i naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego - Elżbiety Cieślak.

To już druga edycja kalendarza SOSW. Pierwsza ukazała się w ubiegłym roku i wzbudziła ogromne zainteresowanie. Podobnie jak tamta, tak i tegoroczna powstała dzięki współpracy ośrodka z fotografami z Sieradzkiej Grupy Fotograficznej "Fotosis". Pomysłodawczynią kalendarza rok temu była nauczycielka SOSW Zuzanna Kuran.

Kalendarz można nabyć w ośrodku - przy ul. Krakowskie Przedmieście 58 w Sieradzu. Pieniądze, jakie uda się pozyskać z jego sprzedaży, przeznaczone będą na zakup pomocy dydaktycznych dla placówki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_7977 (IP: *.*.29.201), 04.02.2015, 17:52
  Ola, nie ma dwóch znań, ładnie wyszłas ;)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj