Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ile za cztery kąty w Sieradzu?

Redakcja, 12.09.2013, 18:29

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Zamierzasz nabyć dom w Sieradzu? Powinieneś się liczyć z kosztem w wysokości około 496 000 zł - tyle bowiem wynosi średnia cena domu w tej okolicy.

← REKLAMA

Według analizy portalu nieruchomości Domy.pl za metr kwadratowy domu trzeba tu zapłacić przeciętnie 2840 zł. Już za 130 000 zł możemy kupić domek o powierzchni 60 m2 znajdujący się niedaleko Sieradza. Zazwyczaj jednak na własne cztery kąty trzeba przeznaczyć minimum 250 000 zł. W takiej cenie możemy nabyć np. budynek o powierzchni 120m2 w samym Sieradzu. Trzeba pod uwagę, że wiele spośród oferowanych nieruchomości wymaga remontu lub przynajmniej lekkiego odświeżenia.

Najdroższe budynki kupimy za około milion złotych. Przykładowo za 1 100 000 zł można stać się właścicielem ogromnej, ponad dwuhektarowej działki wraz z domem z lat 90. lub nabyć luksusowy dom wraz z stajnią i padokiem. Pamiętajmy, że pomimo wysokiej ceny, niektóre spośród wystawionych na sprzedaż domów również nadają się do renowacji, o czym zazwyczaj właściciele posiadłości informują w ogłoszeniu. Podane kwoty stanowią ceny ofertowe na rynku wtórnym. Ze względu na wciąż jeszcze panujący kryzys i spore problemy ze znalezieniem nabywców, kupujący mogą sporo utargować.

Taniej niż w Sieradzu jest w pobliskiej Zduńskiej Woli. Tu za dom zapłacimy średnio 436 000 zł, przy czym na najtańsze obiekty trzeba wydać około 135 000 zł, zaś na najdroższe mniej więcej 900 000 zł. Natomiast wyższe ceny znajdziemy w Łasku. Tam na dom należy przeznaczyć przeciętnie 539 000 zł, a ceny mieszczą się w granicach od 120 000 do nawet (w nielicznych przypadkach) 1 500 000 zł.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_3844 (IP: *.*.96.85), 13.09.2013, 11:11
  łoooootam tanizna dzięki wspaniałym rządom które nas dręczą od dziesiątek lat zwykły szary Kowalski jest w stanie sobie kupić takie mieszkanie już za gotówkę po przepracowanym całym roku. Dziękujemy wam Skur......syny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  +5
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_3867 (IP: *.*.87.66), 15.09.2013, 18:26
   A ci co sprzedają to są zarżnięci polityką fiskalną vincenta - i widząc co się święci uciekają przed katastralnym , deszczowym i innymi pomysłami.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj