Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

PaT w Teatrze Miejskim

Redakcja, 23.11.2012, 15:25

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

22 listopada 2012 r. nastąpił finał sieradzkiej edycji policyjnej akcji edukacyjnej "Profilaktyka a Ty".

← REKLAMA

Młodzi adepci sztuki przedstawili dwukrotnie na scenie Sieradzkiego Centrum Kultury sztukę pt. "Sekret". Spektakl obejrzeli uczniowie sieradzkich szkół gimnazjalnych i średnich, ponieważ to głównie do nich skierowane było przesłanie wystawionej sztuki.

Popisy aktorskie obejrzeli również specjalnie zaproszeni goście, w tym między innymi wicemarszałek województwa łódzkiego Dorota Ryl, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Dariusz Banachowicz wraz z zastępcą insp. Cezarym Popławskim, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi nadbryg. Andrzej Witkowski. Oczywiście na finałowym spektaklu nie mogło zabraknąć Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu mł. insp. Krzysztofa Woskowskiego, władz samorządowych miasta Sieradza i powiatu sieradzkiego na czele z prezydentem miasta i starostą.

Spotkanie w teatrze otworzył twórca i główny koordynator projektu PaT insp. Grzegorz Jach z Komendy Głównej Policji. Zgromadzonych gości przywitał także prezydent Sieradza Jacek Walczak.

Oba występy młodych aktorów spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności, która nagrodziła ich gromkimi brawami. Po przedstawieniu na scenie spotkali się aktorzy i zaproszeni goście.

Na zakończenie insp. Grzegorz Jach otrzymał z rąk mł. insp. Krzysztofa Woskowskiego pamiątkową tabliczkę z wyrazami podziękowania za stworzenie sieradzkiej grupy patowskiej. Kilka minut później twórca PaT-u tonął w objęciach aktorskiej młodzieży, która nie mogła się pogodzić z zakończeniem czterodniowej przygody.

Nie jest to jednak koniec ich przygody z teatrem. Już za kilka dni, bo 28 listopada spotkają się ponownie w Łodzi, gdzie w Łódzkim Domu Kultury pokażą spektakl "Sekret", a 10 grudnia pojadą do Warszawy, gdzie wystąpią na scenie Teatru Lalka.

Zobacz przygotowania do akcji PaT »

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj