Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Warta Sieradz - Broń Radom 0:2 (0:2)

Redakcja, 17.11.2012, 22:10

17 listopada biało-zieloni na własnym boisku zmierzyli się w zaległym meczu 13. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Bronią Radom.

← REKLAMA

Warta Sieradz przegrała 0:2 (0:2) swój ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2012/13. Obie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. W siatce Mateusza Zaniewskiego dwukrotnie umieszczał piłkę Wojciech Kupiec - odpowiednio w 19 i 43 minucie meczu.

Skład Warty Sieradz: Zaniewski - Łochowski, P. Kobierski, Markiewicz, Swędrowski, Maliszewski (Sroczyński), Przezak, M. Kobierski, Kobziński, Woźniak (Tworek), Pawlak.