Dziś na stadionach w Sieradzu i w Uniejowie odbędzie się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych "Bezpieczne Mistrzostwa 2012".
W turnieju zagra 12 drużyn podzielonych na dwie grupy:
Grupa A. - mecze w Sieradzu
Drużyny:
1. 15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia
2. Komenda Główna Policji
3. Wojskowa Akademia Techniczna
4. KW Policji w Łodzi
5. Sztab Generalny WP
6. KP PSP w Sieradzu
Kolejność meczy:
1. 15. SBWD - KP PSP Sieradz (godz. 9.00)
2. WAT - KW Policji Łódź (godz. 9.00)
3. Komenda Główna Policji - Sztab Generalny (godz. 9.25)
4. KP PSP Sieradz - KW Policji Łódź (godz. 9.25)
5. 15. SBWD - KG Policji (godz. 9.50)
6. Sztab Generalny - WAT (godz. 9.50)
7. KG Policji - KP PSP Sieradz (godz. 10.15)
8. KW Policji Łódź - Sztab Generalny (godz. 10.15)
9. WAT - 15. SBWD (godz. 10.40)
10. PK PSP Sieradz - Sztab Generalny (godz. 10.40)
11. KG Policji - WAT (godz. 11.05)
12. 15. SBWD - KW Policji Łódź (godz. 11.05)
13. WAT - KP PSP Sieradz (godz. 11.30)
14. KW Policji Łódź - KG Policji (godz. 11.30)
15. Sztab Generalny - 15 SBWD (godz. 11.55)
Grupa B. - mecze w Uniejowie
Drużyny:
1. KW Straży Pożarnej w Łodzi
2. KG Straży Pożarnej
3. Marynarka Wojenna
4. Siły Powietrzne
5. Dowództwo Garnizonu Warszawa
6. Nadwiślański Oddział Straży Granicznej
Kolejność meczy:
1) Siły Powietrzne - KW PSP Łódź (godz. 9.00)
2) Marynarka Wojenna - KG Straży Granicznej (godz. 9.00)
3) DGW - KG PSP (godz. 9.25)
4) KW PSP Łódź - Straż Graniczna (godz. 9.25)
5) Siły Powietrzne - DGW (godz. 9.50)
6) KG PSP - Marynarka Wojenna (godz. 9.50)
7) DGW - KW PSP Łódź (godz. 10.15)
8) Straż Graniczna - KG PSP (godz. 10.15)
9) Marynarka Wojenna - Siły Powietrzne (godz. 10.40)
10) KW PSP Łódź - KG PSP (godz. 10.40)
11) DGW - Marynarka Wojenna (godz. 11.05)
12) Siły Powietrzne - Straż Graniczna (godz. 11.05)
13) Marynarka Wojenna - KW PSP Łódź (godz. 11.30)
14) Straż Graniczna - DGW (godz. 11.30)
15) KG PSP - Siły Powietrzne (godz. 11.55)
Mecz pomiędzy każdą drużyną trwać będzie 15 minut.
Do finałów przechodzą cztery najlepsze drużyny, rozegrają one mecze w systemie 2x 10 min. Mecz o 3. miejsce odbędzie się o 14:10, zaś mecz finałowy o 14:30. Obie rozgrywki finałowe obejrzeć będzie można w Sieradzu.