Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat / Komunikaty

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

To już 4 lata salonu Recman w Sieradzu

Redakcja, 28.03.2017, 21:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Dokładnie 18 kwietnia, marka Recman będzie obchodziła 4 rocznicę otwarcia salonu sprzedaży w Sieradzu. Z tej okazji dla każdego kto odwiedzi tego dnia salon marki mieszczący się w Galerii Sieradzkiej przy ul. Grunwaldzkiej 1 czeka niespodzianka. Sieć przygotowała 20% obniżki na nieprzecenione produkty.

← REKLAMA

Wspólnie z właścicielem marki Recman przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania są m.in. krawaty i perfumy marki Recman, oraz inne upominki.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać co Wam się najbardziej podoba w kolekcji Recman. Na odpowiedzi czekamy do 13 kwietnia do godziny 23:59 pod adresem mail: redakcja@sieradz.com.pl. Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze, a do ich autorów trafią nagrody. Pamiętajcie, aby w mailu podać nr telefonu do kontaktu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12717 (IP: *.*.72.230), 08.05.2017, 22:47
  dziki szał...
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj