Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Przetarg na remont drogi Wandalin-Klonowa

Redakcja, 31.03.2017, 17:38

Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu ogłosił przetarg na przebudowę drogi powiatowej nr 1701E Wandalin-Klonowa w gminie Złoczew. Inwestycja będzie dofinansowana ze środków pozyskanych przez PZD z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.

← REKLAMA

Remontem zostanie objęty prawie 7,5-kilometrowy odcinek drogi powiatowej, łączący dawną drogę krajową nr 14 z miejscowością Klonowa. Zakres robót obejmie przebudowę nawierzchni, przebudowę chodników, wykonanie zjazdów do posesji i na pola, wykonanie peronów autobusowych, wykonanie poboczy z destruktu, oznakowanie poziome i pionowe, wykonanie zatoki postojowej oraz odcinka kanalizacji deszczowej.

Oferty należy składać w Powiatowym Zarządzie Dróg w Sieradzu, pl. Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, pokój nr 515, w terminie do 19 kwietnia, do godz. 9:50. Ich otwarcie nastąpi tego samego dnia o godz. 10:00. Przebudowa ma się zakończyć do 31 października 2017.

Fot. Powiat Sieradzki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj