Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Czekają dotacje WFOŚiGW

Redakcja, 09.09.2015, 14:52

Do końca września można składać wnioski w konkursie na dotacje z dziedziny edukacji ekologicznej dla szkół i przedszkoli "Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2015/2016", organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

← REKLAMA

Pula środków przewidzianych do wykorzystania w konkursie wynosi 2 mln złotych. WFOŚiGW udzieli dofinansowania w wysokości do 90 proc. wartości zadania.

Beneficjentami mogą być placówki publiczne i niepubliczne - szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, zespoły szkół i specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze z terenu województwa łódzkiego, które nie dostały dofinansowania w 2015 r. w ramach konkursów "Moja wymarzona ekopracownia" i "Utworzenie ogródków dydaktycznych przy przedszkolach".

Po szczegółowe informacje na temat konkursu odsyłamy na stronę internetową WFOŚiGW w Łodzi.

Fot. WFOŚiGW

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj