Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zdobyły stypendia artystyczne

Redakcja, 31.10.2013, 20:36

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Cztery uczennice zostały laureatkami stypendium, których fundatorem jest m.in. fundacja "Wyciągamy dzieci z bramy".

← REKLAMA

Finał konkursu odbył się w Zespole Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu, czyli w siedzibie pomysłodawcy nadania tego stypendium. Przystąpiło do niego 25 młodych i uzdolnionych osób, które zostały podzielone na w zależności od swoich predyspozycji: plastyka, śpiew, słowo mówione.

- W roku ubiegłym rozpoczęliśmy taka nową edycje dwudniowej imprezy w ZPWP. Są to dni amatorskiego ruchu artystycznego. Pierwszego dnia odbywała się wieczornica, zaś drugiego rozstrzygniecie konkursu na stypendia artystyczne. Stypendia artystyczne fundowane są przez fundację "Wyciągamy dzieci z bramy", której prezesem jest Jacek Sokalski oraz przez radę rodziców ZPWP - mówi Izabela Sufleta, dyrektor ZPWP.

W tym roku stypendia artystyczne powędrowały w dziedzinie plastyki do Weronika Wojnowicz, w kategorii śpiew do Klaudii Szarowskiej, taniec do Adrianny Niebrzegowskiej i w kategorii słowo mówione do Oliwii Bulzackiej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj