Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Inwestycje w wodociągi i kanalizację

Redakcja, 25.03.2024, 23:54

Gmina Sieradz będzie rozbudowywała na swoim terenie sieć wodociągowo-kanalizacyjną. W ciągu dwóch lat ma się ona powiększyć o ponad 3,5 km.

← REKLAMA

Sieć będzie budowana w Męckiej Woli na nowym osiedlu za budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Kolejny odcinek zaplanowano w Kłocku Mokrym, gdzie też jest wiele domów jednorodzinnych. Trzecia taka inwestycja to nowe osiedle mieszkaniowe Wiechucice-Wiechutki.

Część środków finansowych na te zadania gmina Sieradz już pozyskała, ale będzie zabiegała o kolejne.

Rozbudowa sieci jest niezbędna, ponieważ co roku przybywa na terenie gminy mieszkańców. Ludzie stawiając domy potrzebują dostępu do wodociągu czy kanalizacji ściekowej.

Fot. Wikipedia

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj