Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Nowy asfalt w Podłężycach

Redakcja, 21.03.2024, 23:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Gmina Sieradz z kolejnymi inwestycjami drogowymi. W najlepsze trwa remont drogi wewnętrznej w miejscowości Podłężyce.

← REKLAMA

Zgodnie z projektem to przebudowa odcinka o długości blisko 800 m, ale też przebudowa na ponad 600 m pod kątem szerokości jezdni (3,5 - 4,5 m). Dochodzą do tego pobocza o szer. 0,5 do 10,5 m.

Wykonywane w Podłężycach prace to m.in. odtworzenie osi jezdni, wyznaczenie pasa drogowego i przebudowa hydrantów ppoż. stojakowych na podziemne. Poprawiane mają też być spadki poprzeczne drogi. Krawędzie podbudowy będą skroplone emulsją asfaltową; pojawi się też nowa warstwa ścieralna drogi oraz jej oznakowanie pionowe.

Koszt zadania o łącznej długości blisko 1,5 km to 916 tys. zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj