Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Remont drogi gminnej i mostu

Redakcja, 15.03.2024, 01:43

Remont drogi Biskupice - Grądy - Kamionaczyk wraz z mostem na Niniwce to jedno z zadań inwestycyjnych gminy Sieradz. Roboty mają potrwać do maja br.

← REKLAMA

Jeżeli chodzi o wspomnianą drogę to najważniejsze będzie tam odtworzenie konstrukcji jej nawierzchni.

Z kolei remont mostu na Niniwce, który ma mieć 16 m długości to m.in. modernizacja przyczółków, wymiana ustroju nośnego budowli, oczyszczenie i wymiana dźwigarów. Odbudowana ma być tez oparta na nich część żelbetowa, odbudowane bariery oraz izolacja mostu.

Gmina Sieradz realizuje to zadanie przy wsparciu finansowym na poziomie 95 proc. w ramach drugiej edycji Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Wartość robót jest na poziomie blisko 4 mln zł.

Fot. UG Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj