Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tragedia na drodze w Kowalach

Redakcja, 14.09.2023, 18:35

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kowale (gm. Sieradz).

← REKLAMA

Wypadek miał miejsce 11 września br. około godziny 16.30 w miejscowości Kowale na drodze krajowej nr 83. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, doszło o zderzenia opla combo kierowanego przez 29-letnią mieszkankę powiatu sieradzkiego z motocyklem, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego.

Na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratunkowe. Niestety pomimo podjętej reanimacji i wysiłku służb medycznych motocyklista zmarł.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne i przesłuchali świadków zdarzenia. Kierująca oplem była trzeźwa.

Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez sieradzkich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj