Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Burzenin

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Śmiertelny wypadek w Redzeniu

Redakcja, 05.08.2020, 20:19

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w miejscowości Redzeń. W wyniku czołowego zderzenia fiata punto z forem, śmierć na miejscu poniósł 71-letni kierowca fiata.

← REKLAMA

Do wypadku doszło 4 sierpnia br. około godz. 14.30 w miejscowości Redzeń (gm. Burzenin). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem punto 71-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z fordem s-max kierowanym przez 39-letnią mieszkankę powiatu łaskiego.

W wyniku tego zdarzenia kierowca fiata poniósł śmierć na miejscu. Kierująca fordem oraz dwie pasażerki w wieku 7 i 33 lat zostały przewiezione przez ekipę pogotowania ratunkowego do sieradzkiego szpitala.

Policjanci z udziałem technika kryminalistyki pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu wykonali oględziny i zebrali ślady na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kierującej fordem. Wynik badania wskazał, że 3 -latka była trzeźwa. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj