Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Brzeźnio

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Śmiertelny wypadek w Wierzbowej

Redakcja, 20.07.2023, 11:38

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Wierzbowa (gm. Brzeźnio). W wyniku poniesionych obrażeń śmierć poniósł 46-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący mazdą.

← REKLAMA

Do tragicznego wypadku drogowego doszło 16 lipca br. przed godziną 10.00 w miejscowości Wierzbowa w gminie Brzeźnio.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący mazdą, nie dostosował prędkości na łuku drogi, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Następnie w wyniku uderzenia pojazd znalazł w rowie po prawej stronie drogi. Wezwane na miejsce służby ratunkowe udzieliły mężczyźnie pomocy.

Niestety mimo wysiłku medyków, zmarł on w wyniku poniesionych obrażeń.

Policjanci z udziałem technika kryminalistyki pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez sieradzką policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj