Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Brąszewice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wkrótce modernizacja boiska

Redakcja, 08.03.2024, 23:02

Po modernizacji gminnego boiska w Brąszewicach i wykonaniu oświetlenia przyszedł czas na modernizację kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Godynicach.

← REKLAMA

W ramach naboru "Infrastruktura sportowa PLUS" gmina Brąszewice pozyskała dofinansowanie w kwocie 285 tys. złotych na modernizację boisk sportowych w Godynicach.

Realizacja zadania będzie polegała m.in. na modernizacji nawierzchni boiska poliuretanowego. Dodatkowo zostanie zakupione wyposażenie boisk, takie jak np.: siatki czy kosze.

Prace zostaną wykonane do końca 2024 roku.

źródło: Gmina Brąszewice
Fot. Gmina Brąszewice

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj