Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Brąszewice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowa sala gimnastyczna w Godynicach

Redakcja, 29.02.2024, 23:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Godynicach mogą już korzystać z nowej sali gimnastycznej, w której w bezpiecznych warunkach będą ćwiczyć podczas zajęć wychowania fizycznego oraz pozalekcyjnych.

← REKLAMA

W ramach inwestycji powstał nowoczesny obiekt o powierzchni ponad 617 m2, w tym sala sportowa (pow. 367 m2) oraz zaplecze socjalne (m.in. węzły sanitarne, szatnie i pokój nauczyciela).

Koszt inwestycji to 4 693 500,00 zł, z czego 4 100 000,00 zł stanowi pozyskane dofinansowanie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj