Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wioska Woja prawie gotowa!

Redakcja, 11.04.2024, 10:51

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dobiegają końca prace związane z doposażeniem istniejącej bazy rekreacyjnej "Wioski Woja" w Wojkowie w gminie Błaszki.

← REKLAMA

Mieszkańcy zyskają kolejne miejsce do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz wspólnego spędzania wolnego czasu. Inwestycja stanowi uatrakcyjnienie i rozszerzenie oferty turystyczno- rekreacyjnej miejsca. Teren został już uporządkowany i trwają prace związane z jego doposażeniem.

Zadanie obejmuje utworzenie dodatkowych elementów. Pojawiły się już dwie altany drewniane oraz miejsce na ognisko, wkrótce pojawią się elementy wypoczynkowe typu ławki, leżaki, ławostoły, ławeczki ogniskowe, grill betonowy. Atrakcyjność miejsca podniosą nowe nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych wraz z zagospodarowaniem terenu zielonego, wykonaniem alejek i utwardzeniem terenu kostką pomiędzy poszczególnymi obiektami.

Inwestycja podniesie atrakcyjność okolicy i przyczyni się do polepszenia jakości życia mieszkańców, zarówno dzieci jak i rodziców.

źródło: Gmina Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj