Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Gruszczyce: Powstanie boisko

Redakcja, 29.03.2024, 22:29

Rozpoczęły się prace związane z budową boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Gruszczycach.

← REKLAMA

Prace obejmują utworzenie nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego wykonanego z nawierzchni sportowej poliuretanowo - gumowej wraz z dodatkowym pasem ochronnym.

W skład kompleksu sportowego wchodzić będą: boisko do piłki nożnej, boisko do piłki ręcznej, dwa boiska do piłki koszykowej oraz boisko do piłki siatkowej.

Powstanie nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego przyczyni się do propagowania zdrowego i aktywnego trybu życia oraz pozwoli na zorganizowanie wolnego czasu oraz jego ukierunkowanie w stronę sportu.

źródło: Gmina Błaszki
Fot. Gmina Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj