Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Myślał, że mu się udało

Redakcja, 09.02.2017, 13:48

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nie przypuszczał, że policjanci znajdą na poddaszu, jak mu się wydawało dobrze ukrytą broń.

← REKLAMA

07 lutego 2017r. policjanci z Komisariatu Policji w Błaszkach w godzinach rannych weszli do jednej z posesji na terenie gminy Błaszki. Na miejscu zastali 32 - letniego właściciela. W jego obecności funkcjonariusze dokonali przeszukania domu. Już po kilku minutach znaleźli przedmioty pochodzące z włamania do jednego z domów na terenie gminy Błaszki. Włamanie miało miejsce w zeszłym roku, a dom był wtedy w budowie.

Nieznany wtedy złodziej skradł głownie narzędzia na kwotę około 1600 złotych. Pomimo odnalezienia fantów policjanci dokładnie sprawdzili jeszcze poddasze posesji. Tam wśród różnych przedmiotów odnaleźli schowany, częściowo przerobiony karabinek KBKS i 2 sztuki amunicji. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Sieradzu zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem oraz zarzut nielegalnego posiadania broni. Grozi mu łącznie do 10 lat pozbawienia wolności. Częściowo odzyskane przez policję mienie wróci w najbliższych dniach do właściciela.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj