Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ogólnopolskie wydarzenie rolnicze

Redakcja, 27.01.2016, 17:53

Władze samorządu błaszkowskiego rozpoczęły rozmowy na temat organizacji ogólnopolskiego wydarzenia rolniczego w Kalinowej (gmina Błaszki).

← REKLAMA

We wtorek spotkali się burmistrz Błaszek Karol Rajewski, sekretarz gminy Jacek Walczak, dyrektor Centrum Kultury w Błaszkach Arkadiusz Kiełbasa oraz współwłaściciel firmy Agrosad Jerzy Wróbel i przewodniczący Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Sieradzu Jan Kołodziejczyk.

Rozmawiano o organizacji ogólnopolskiego wydarzenia rolniczego w Kalinowej w roku 2017. Panowie wstępnie omówili koncepcje tego wydarzenia, które ma się skupiać wokół produkcji ziemniaka - skarbu regionu. Więcej szczegółów ma być znane wkrótce.

Burmistrz w podziękowaniu za dobrą współpracę na rzecz rozwoju i promocji gminy wręczył Jerzemu Wróblowi obraz dworu w Kalinowej namalowanego podczas ogólnopolskiego pleneru malarskiego "Impresje błaszkowskie w obrazach", który był zorganizowany w Błaszkach w ubiegłym roku.

Fot. UGiM Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj