Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kolizja piaskarki z ciężarówką

Redakcja, 15.02.2012, 14:51

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dotychczas praktycznie bezśnieżna tegoroczna zima przyniosła dziś zaskoczenie na drogach. W regionie zanotowano mnóstwo stłuczek i kolizji, których nie uniknęły nawet pojazdy odśnieżające nasze ulice.

← REKLAMA

Do takiego zdarzenia doszło około godz. 11 w Błaszkach na drodze krajowej nr 12. Piaskarka zderzyła się z ciężarówką, wskutek czego oba pojazdy na pewien czas całkowicie zablokowały trasę. Z informacji, jakie podał nam oficer dyżurny sieradzkiej policji, wynika, że po udrożnieniu drogi kierowcy w tym miejscu musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami, gdyż ruch odbywał się tam wahadłowo.

Jak donosi nam pomoc drogowa Roos, około godz. 12 na drodze wojewódzkiej nr 480 między Sieradzem a Burzeninem, w rejonie miejscowości Okręglica (gm. Sieradz), doszło również do kolizji drogowej z udziałem dostawczego busa. Ze względu na bardzo trudne warunki drogowe kierowca busa nie opanował swojego samochodu i wpadł do rowu, gdzie auto przewróciło się na bok.

Na szczęście w wyniku obu zdarzeń nikt nie ucierpiał.

Zobacz także: Bardzo trudne warunki drogowe

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj