Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
    2
    Również mieszkańcy naszego regionu pojechali do Katowic, by dopingować tam polską reprezentację w meczu finałowym Mistrzostw Świata w siatkówce. [więcej]
  • Przemysław Szczepanik ze złotem!

Redakcja, 15.09.2014, 20:17

Fotogaleria zawiera 4 zdjęcia
    4
    Podczas XXVIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym w Opolu zawodnik KKS Sieradz zajął I miejsce. [więcej]
  • KKS na zawodach kajak-polo

Redakcja, 12.09.2014, 17:02

Fotogaleria zawiera 9 zdjęć
    9
    6 września w Skierniewicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kajak-polo. W zawodach udział wzięła reprezentacja z Kajakowego Klubu Sportowego z Sieradza. [więcej]
  • Starosta grał w piłkę z drogowcami

Redakcja, 11.09.2014, 16:25

10
    Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu, zajmujący się na co dzień utrzymaniem dróg powiatowych, odniósł sukces... sportowy. [więcej]
  • MULKS MOS Sieradz z medalami

Redakcja, 10.09.2014, 14:33

Fotogaleria zawiera 7 zdjęć
    7
    6 września podczas VI Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa w Lekkiej Atletyce zawodnicy sieradzkiego klubu przywieźli 4 medale. Złoto wywalczyli: Dawid Gruchot w biegu na 110 m przez płotki oraz Kamil Jakubowiak w biegu na 100 m. Srebro zdobył w rzucie dyskiem Grzegorz Balcerski, zaś trzecie miejsce w biegu na 800 m uzyskała Agnieszka Kalisz. Opiekunem grupy na zawodach był nauczyciel I LO w Sieradzu Roman Firlit. [więcej]
  • MULKS Żeromski na podium

Redakcja, 07.09.2014, 11:00

Fotogaleria zawiera 6 zdjęć
    6
    Zawodniczki MULKS Żeromski Sieradz, startując 6 września w VI Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa w Lekkiej Atletyce, stanęły dwukrotnie na podium. [więcej]
  • Nauczyciele zmierzyli się z parlamentarzystami

Redakcja, 05.09.2014, 16:43

10
    Wielkie emocje towarzyszyły podczas meczu siatkówki, który został rozegrany 3 września pomiędzy nauczycielami wychowania fizycznego a parlamentarzystami. [więcej]