• Sukcesy polskich sportowców idą w parze z inwestycjami w obiekty sportowe

Redakcja, 08.03.2016, 06:59

Fotogaleria zawiera 2 zdjęcia
    2
    Pobicie juniorskiego rekordu świata przez Ewę Swobodę podczas Copernicus Cup 2016 w Toruniu pokazało, jak wysokiej klasy zawodników ma Polska. W ocenie specjalistów istotnym czynnikiem w biciu rekordów jest zawsze jakość obiektu i bieżni. A ta, jak się okazuje, przyjechała do Torunia z Sopotu, gdzie po raz pierwszy zbudowana została i użyta przy okazji Halowych Mistrzostw Świata 2014. [więcej]
  • Milan Cup zdobyty przez piłkarskich juniorów

Redakcja, 29.02.2016, 17:58

Fotogaleria zawiera 6 zdjęć
    6
    Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
    1
    Juniorzy Warty Sieradz z rocznika 2006 zwyciężyli w turnieju "Milan Cup", który w minioną niedzielę został rozegrany w niedzielę 28 lutego w Łodzi. Był to turniej dla rocznika 2005 i młodszych. [więcej]
  • Sportowy strzał w "10"

Redakcja, 05.10.2015, 13:27

Fotogaleria zawiera 5 zdjęć
    5
    Końcówka września okazała się dla sportowców Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu wyjątkowo szczęśliwa. [więcej]
  • Osiem medali drużyny ze Słomkowa Mokrego

Redakcja, 11.09.2015, 07:29

5
    Znakomicie spisała się reprezentacja SP w Słomkowie Mokrym podczas II Międzynarodowych Mistrzostw Polski Szkół w zapasach. [więcej]
  • Sieradzanie w 25. Biegu Powstania Warszawskiego

Redakcja, 27.07.2015, 15:47

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
    3
    Wśród 10 tys. uczestników sobotniego 25. Biegu Powstania Warszawskiego ponad 80-osobową grupę stanowili mieszkańcy Sieradza i regionu. Biegnący w strugach deszczu zawodnicy uczcili 71. rocznicę wybuchu powstania. [więcej]
  • Złoto Małgorzaty Woźniak

Redakcja, 28.05.2015, 14:52

Fotogaleria zawiera 9 zdjęć
    9
    Uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu Małgorzata Woźniak zdobyła jeden złoty i dwa brązowe medale podczas X Ogólnopolskiego Mitingu Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych w Wiśle. [więcej]
  • Pięć medali SOSW

Redakcja, 27.05.2015, 11:56

9
    Pięć złotych medali zdobyła ekipa sieradzkiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, która wystartowała w Łódzkim Mitingu Kolarskim Olimpiad Specjalnych. Zawody odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim. [więcej]
  • "Spartakus" najlepszy w regionie

Redakcja, 19.05.2015, 11:39

10
    Drużyna piłkarska klubu "Spartakus", złożonego z uczniów i absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu, zdobyła I miejsce w Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn 7-osobowych, który odbył się w Zduńskiej Woli. [więcej]