Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Sieradz

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Lech Wałęsa w Sieradzu

Redakcja, 17.04.2018, 23:25

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
10
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Lech Wałęsa - były prezydent Polski, laureat Nagrody Nobla, działacz "Solidarności" spotkał się z politykami i mieszkańcami w Starostwie Powiatowym w Sieradzu. Organizatorem spotkania był Klub Obywatelski.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_12800 (IP: *.*.3.214), 19.04.2018, 13:41
  Tyż cós! Bolka zaprosili. Mogli jeszcze innych kapusiów zaprosić. Np. niejakiego Boniego!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12802 (IP: *.*.176.246), 21.04.2018, 13:50
  TW. BOLEK.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12804 (IP: *.*.140.62), 21.04.2018, 21:47
  Straszna poczwara z tego Bolka! Niedobrze się robi patrząc na wypasiony brzuch i tłuste podgardle. Przypomina worek kartofli z Popowa. I ten typ miał czelność zostać prezydentem Polski Prawdopodobnie dobrze się obłowił przy korycie ustawił swoją rodzinę i dzieci do śmierci. Przecież to chodzące zero z prostej chłopskiej rodziny nie kumatych i nie pismatych gdzieś w Popowie urodzony w chacie kryta strzechą na klepisku na wiosnę 1942 r. w czasie okupacji niemieckiej. Zapomniał jak klepał biedę od roku 1967 lato chciał do Gdyni ale wysiadł (suszyło go chciał strzelić piwo na dworcu ) na chwile w Gdańsku i pociąg odjechał .Zastanawia dlaczego ten prostak nie daje za wygraną tylko ciągle się pcha na afisz. Jest spalony, zbluzgany, opluty, a mimo tego nie wywnioskował żadnej lekcji życiowej. Dalej pcha się prostacko pod prąd .Dzieci wychowane na piratów drogowych oszustów podatkowo -skarbowych itp. Nigdy mu tego nie zapomnę ratował syna pirata, sprowadzili helikopter, dostał się do najlepszego szpitala w Polsce Szaserów w Wawie. Dziesiątki operacji i rehabilitacji. Koszt głupoty syna kosztował podatnika ponad milion. Moja siostra zmarła na raka, lekarze stwierdzili, że nie rokuje nadziej za późno. Taką mamy Polskę Wałęsową. Nienawidzę Bolka!!! Zjeżdżaj kapusiu!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12808 (IP: *.*.63.18), 09.07.2018, 12:22
  spotkanie z Wałesą czy z vicestarostą KANICKIM
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj