Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Złoczew

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nieodpowiedzialni kierowcy na drogach

Redakcja, 05.06.2024, 23:37

Policjanci ujawnili kolejnych kierujących, którzy dopuścili się poważnych przewinień drogowych. Jeden z nich w stanie nietrzeźwości uszkodził dwa samochody, kolejny złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W ręce mundurowych wpadł również kierowca, który jechał samochodem mimo wydanej decyzji o zatrzymaniu prawa jazdy. Wszyscy nieodpowiedzialni kierujący poniosą konsekwencje prawne.

← REKLAMA

30 maja br. przed godziną 23.00 złoczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu dwóch pojazdów zaparkowanych na ulicy Krasickiego. Mundurowi, którzy dojechali na miejsce ustalili, że 31-letni mieszkaniec Złoczewa kierujący volkswagenem, na prostym odcinku drogi nie zachował środków ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwa zaparkowane samochody.

Kiedy funkcjonariusze zbadali jego stan trzeźwości okazało się, że miał on w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że ma on już zatrzymane prawo jazdy za popełnione wcześniej przestępstwo.

Tego samego dnia przed godzina 18.00 w miejscowości Uników (gm. Złoczew) policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Citroena. Okazało się, że 58-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego posiada orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

Natomiast po godzinie 10.00 w Nowej Wsi (gm. Brzeźnio) funkcjonariusze sieradzkiej drogówki ujawnili, że kierowca iveco przekroczył dopuszczalną prędkość. Nie było to jedyne przewinienie 56-letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego. Sprawdzenie w policyjnych systemach wskazało, że kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy, gdyż na swoim koncie "uzbierał już" ponad 24 punkty karne.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj