Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Złoczew

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Okradał klatki schodowe

Redakcja, 16.12.2021, 23:55

Złoczewscy policjanci zatrzymali 57-letniego sprawcę kradzieży roweru i dziecięcego samochodu akumulatorowego. Złodziej tylko dwa dni cieszył się cudzą własnością. Policjanci odzyskali skradzione mienie wartości 2500 złotych, które trafi do właścicieli. Sprawcy grozi do 5 lat pobawienia wolności.

← REKLAMA

Funkcjonariusze komisariatu w Złoczewie, mając dobre rozpoznanie środowiska przestępczego, ustalili, że 57-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego może mieć związek z kradzieżami mienia na klatkach schodowych bloków mieszkalnych. Policjanci podejrzewali, że skradzione przedmioty złodziej przechowuje w swoim domu.

9 grudnia br. po godzinie 14.00 funkcjonariusze patrolując teren Złoczewa, zobaczyli będącego w ich zainteresowaniu mężczyznę. Na widok mundurowych zaczął uciekać. Kilka minut później policjanci zatrzymali go na terenie jego posesji. Kiedy weszli do mieszkania 57-latka odnaleźli tam dziecięcy samochód akumulatorowy oraz rower. Mężczyzna oświadczył, że rzeczy te nie należą do niego i nie wie w jakich okolicznościach tam się znalazły. Policjanci zabezpieczyli te przedmioty.

W toku dalszych czynności ustalili i dotarli do ich właścicieli. Pokrzywdzonymi były mieszkanki jednego z bloków na terenie Złoczewa. Kobiety oświadczyły, że rower i dziecięcy samochód znajdowały się na klatkach schodowych, a do ich kradzieży doszło dwa dni wcześniej.

Podejrzany 57-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna wcześniej był notowany przez policję. Odzyskane mienie trafi do właścicieli. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj