Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Złoczew

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kradzież gołębi

Redakcja, 15.05.2018, 22:38

4 maja br. mieszkaniec gminy Złoczew stwierdził, że nieznany mu sprawca skradł 5 sztuk ozdobnych gołębi rasy "King".

← REKLAMA

Hodowca trzymał je w niezamkniętym gołębniku. Straty wycenił na kwotę 850 złotych.

Jeszcze tego samego dnia złoczewscy dzielnicowi dokonali analizy zawiadomienia. Doszli do wniosku, że sprawcą kradzieży może być 32-letni mieszkaniec gminy Złoczew, który już wcześniej miał drobne konflikty z prawem. W godzinach popołudniowych pojawili się w jego zabudowaniach gospodarczych. Mężczyzna w trakcie rozmowy gorąco zaprzeczał jakiemukolwiek związkowi z kradzieżą gołębi.

Jednak policjanci niezrażeni jego postawą postanowili dokonać przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Już po kilku minutach w pomieszczeniu gospodarczym ujawnili schowane gołębie. Ptaki były zdrowe i jeszcze tego samego dnia wróciły do właściciela.

Mężczyzna usłyszał w Komisariacie Policji w Złoczewie zarzut kradzieży mienia do którego się przyznał. Za kradzież mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj