Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Wróblew

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Droga Wróblew-Wągłczew w remoncie

Redakcja, 15.05.2018, 22:48

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

We Wróblewie realizowana jest największa tegoroczna inwestycja drogowa sieradzkiego samorządu powiatowego, czyli przebudowa drogi powiatowej w kierunku Gruszczyc.

← REKLAMA

Remont jest finansowany z trzech źródeł: budżetu Powiatu Sieradzkiego (3 495 631 44 zł), dofinansowania z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej (3 mln zł) i budżetu Gminy Wróblew (3 mln zł). Całkowity koszt przebudowy to więc 9 495 631 44 zł.

Wykonawcą jest firma "Sidrog" z Domaniewa. Termin wykonania zadania to 15 października 2018 r.

Zakres robót obejmuje m.in. poszerzenie jezdni do 7 metrów na terenie Wróblewa i do 6 metrów na pozostałym odcinku drogi, budowę chodnika, wykonanie wyniesionych przejść dla pieszych we Wróblewie i Wągłczewie, przebudowę skrzyżowań z drogami powiatowymi i gminnymi oraz przebudowę zjazdów do posesji.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj