Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wypadek w Małkowie

Redakcja, 18.11.2021, 23:53

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci z Komisariatu w Warcie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w miejscowości Małków (gm. Warta). Osobowy opel czołowo zderzył się z ciężarówką. 19-letni kierowca opla z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policja apeluje o rozsądek i zachowanie ostrożności na drodze!

← REKLAMA

Do wypadku doszło 16 listopada br. przed godziną 15.00 na drodze krajowej numer 83 w miejscowości Małków w gminie Warta.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący oplem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca opla z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do łódzkiego szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Zbadali również stan trzeźwości 53-letniego kierowcy ciężarówki. Wynik wskazał, że był on trzeźwy.

Przez kilka godzin droga była zablokowana. Policjanci zorganizowali i kierowali na objazdy. Okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj