Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nowy radiowóz

Redakcja, 27.11.2020, 01:03

Komisariat Policji w Warcie wzbogacił się o nowy, oznakowany radiowóz. To Hyundai Tucson, którego zakup sfinansowany został w części przez Urząd Miejski w Warcie i Urząd Gminy w Goszczanowie.

← REKLAMA

Pozostała część środków finansowych na zakup radiowozu pochodziła z budżetu Policji. W uroczystości przekazania samochodu udział wzięli burmistrz Warty Krystian Krogulecki, wójt gminy Goszczanów Krzysztof Andrzejewski, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu mł. insp. Cezary Kacprzak, komendant Komisariatu Policji w Warcie kom. Katarzyna Bronka oraz funkcjonariusze warciańskiego komisariatu.

Hyundai Tucson z silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 l i mocy 177 KM już niebawem wyjedzie w patrol. Samochód będzie wykorzystywany przez policjantów podczas służby na terenie miejscowości w gminie Warta i Goszczanów.

Z pewnością nowy radiowóz poprawi komfort pracy funkcjonariuszy, pozwoli im na szybszą reakcję i zwiększy efektywność wykonywanie zadań na rzecz obywateli.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj