Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Droga Włyń-Glinno będzie zamknięta

Redakcja, 05.07.2019, 01:00

W przyszłym tygodniu remontowany odcinek drogi powiatowej Glinno-Włyń zostanie czasowo zamknięty. Powodem będzie układanie ostatniej warstwy nawierzchni bitumicznej (ścieralnej).

← REKLAMA

Poruszające się tamtędy pojazdy będą kierowane przez drogowców na drogi objazdowe. Utrudnienia potrwają mniej więcej dwa dni.

Wiele wskazuje na to, że prace na drodze powiatowej Glinno-Włyń, związane z jej remontem, zakończą się wcześniej niż przewidywano. Wykonawca - Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego z Kalisza - zakończył już poszerzanie jezdni. Po ułożeniu krawężników pozostanie już tylko położenie warstwy ścieralnej, budowa zjazdów do posesji oraz roboty wykończeniowe.

- Termin realizacji zadania mija z końcem września, ale stan zaawansowania robót wskazuje na ich szybsze zakończenie - mówi Robert Piątek, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sieradzu.

Przypominamy - trwający w Glinnie remont jest kontynuacją przeprowadzonej w ubiegłym roku inwestycji przebudowy odcinka drogi od granicy z powiatem poddębickim. Obecnie trwa modernizacja pozostałej, 2,5-kilometrowej części od strony skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 710.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj