Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Trwa remont drogi w Włyń-Glinno

Redakcja, 27.05.2019, 03:12

Na drodze powiatowej w Glinnie (gm. Warta) rozpoczęły się prace remontowe. Przejeżdżający tamtędy kierowcy muszą się liczyć z czasowymi utrudnieniami, trwającymi do końca września bieżącego roku.

← REKLAMA

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego z Kalisza. Ich zakres obejmuje poszerzenie drogi do szerokości 6 m i wykonanie poboczy z destruktu (szerokość: 1 m). Remontem objęty jest odcinek o długości ok. 2,5 km, od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 710.

Pozostała część (do granicy z powiatem poddębickim) została wyremontowana w ubiegłym roku.

Inwestycja jest finansowana z trzech źródeł: z budżetu Starostwa Powiatowego w Sieradzu, ze środków samorządu Województwa Łódzkiego z tzw. dojazdów do pól (z tytułu wyłączenia z produkcji gruntów rolnych) oraz z budżetu Gminy i Miasta Warta. Jej łączny koszt to nieco ponad 1,5 mln zł.

Fot. Powiat Sieradzki/T.O.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj