Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Tragiczne zderzenie z drzewem...

Redakcja, 28.12.2018, 01:21

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w okolicach miejscowości Rossoszyca (gm. Warta).

← REKLAMA

19 grudnia br. około godziny 15.15 na drodze wojewódzkiej nr 710 w okolicach miejscowości Rossoszyca doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem osobowym marki Citroen C5, jadąc z miejscowości Włyń w kierunku miejscowości Rossoszyca, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo.

Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji zmarła na miejscu zdarzenia.

Policja zwraca się z apelem do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności w trwającym aktualnie okresie zimowym. Pamiętajmy, że możemy trafić na szybko zmieniające się warunki pogodowe. Musimy również liczyć się z szybko zapadającym zmrokiem. Dlatego też powinniśmy w tych niesprzyjających warunkach drogowych "zdjąć nogę z gazu". Pamiętajmy także, że użytkownikami dróg są często także piesi, a w zapadającym zmroku i opadach atmosferycznych są oni słabo widoczni.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj