Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Tragedia na drodze

Redakcja, 03.10.2018, 01:17

W niedzielę 30 września br. około godziny 19.00 w okolicach wsi Zagajew (gm. Warta) doszło do śmiertelnego potrącenia 50-letniego mężczyzny.

← REKLAMA

Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym marki Audi z nieustalonych, na chwilę obecną, powodów potrącił pieszego, idącego lewą stroną jezdni w kierunku miejscowości Błaszki. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do sieradzkiego szpitala gdzie niestety zmarł.

23-letni kierowca był trzeźwy. Ponadto pobrano mu krew do badań na zwartość środków odurzających w organizmie.

Policja apeluje: Niewątpliwie w najbliższych tygodniach na drogach będą panować zmienne warunki drogowe. Do tego szybko zapada zmierzch, który dodatkowo wpływa na pole widzenia kierowcy. Dlatego też policja prosi o zachowanie w tym okresie szczególnej ostrożności w trakcie kierowania pojazdami. Szczególną uwagę powinni w tym okresie zachować rowerzyści i piesi. Z uwagi na coraz szybciej zapadający zmierzch będą oni zdecydowanie słabiej widoczni. Dlatego też pamiętajmy aby, szczególnie poza terenem zabudowanym mieli oni na sobie elementy odblaskowe. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że taki widoczny z daleka odblask może uratować życie bądź zdrowie osobie która go nosi.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj