Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Dodatkowe patrole

Redakcja, 18.06.2018, 01:35

Kolejny raz policjanci z sieradzkiego garnizonu będą w większym wymiarze czasowym pilnować ładu i porządku na terenie gminy Warta.

← REKLAMA

Burmistrz Gminy i Miasta Warta Jan Serafiński oraz Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu podinsp. Wojciech Kuśmierek podpisali porozumienie o służbach ponadnormatywynych. Podpisane porozumienie obowiązywać będzie do dnia 20 grudnia 2018 r. i opiewa na kwotę 4860 złotych.

Zbliżający się okres wakacyjny na pewno spowoduje między innymi zwiększony napływ turystów odwiedzających tereny przyległe do zbiornika wodnego Jeziorsko. Dlatego też policjanci w zwiększonym zakresie czuwać będą nad bezpieczeństwem przebywających tam osób, szczególnie w weekendy. Również w większym zakresie mundurowi zabezpieczać będą liczne letnie imprezy plenerowe organizowane przez władze Warty.

Należy podkreślić, że funkcjonariusze przedmiotowe służby prewencyjne pełnić będą w ramach własnych urlopów lub dni wolnych od służby. Niewątpliwie zwiększona ilość patroli w danym rejonie miasta lub gminy przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa przebywających tam osób.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj