Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zderzenie z maszyną rolniczą

Redakcja, 12.04.2018, 14:50

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło podczas prac polowych na drodze gruntowej w gminie Warta. Motocyklista uderzył w lance opryskiwacza.

← REKLAMA

W poniedziałek 9 kwietnia br. na terenie gminy Warta około godziny 19.40 rolnik dokonywał na polu oprysków, kierując ciągnikiem rolniczym z doczepionym opryskiwaczem. Gdy dokonał oprysku jednego pasa, dojeżdżał do drogi gruntowej, gdzie nawracał i ponownie wjeżdżał na pole.

Przy jednym z takich manewrów nawracania, drogą gruntową jechał motocyklista. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn doszło do zderzenia motocyklisty z lancą opryskiwacza. Niestety 24-latek prowadził motocykl bez kasku ochronnego. Z poważnymi obrażeniami głowy mężczyzna został przewieziony do szpitala.

26-letni traktorzysta był trzeźwy, zaś od motocyklisty została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj