Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Remont w DPS-ie

Redakcja, 04.10.2017, 08:32

Starostwo Powiatowe w Sieradzu pozyskało 150 tys. zł dofinansowania z rezerwy celowej budżetu państwa, z przeznaczeniem na remont w Domu Pomocy Społecznej w Rożdżałach.

← REKLAMA

Nazwa zadania, na które powiat uzyskał dofinansowanie, brzmi: "Przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych i częściowej wymiany wyposażenia w celu utrzymania standardów w Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu Filia w Rożdżałach".

- W ramach tego zadania planujemy częściową wymianę popękanej i zniszczonej posadzki, renowację drzwi drewnianych, szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów, wymianę nieszczelnego i popękanego daszku w ogrodzie zimowym, renowację mebli pokojowych oraz częściową ich wymianę - wyjaśnia Aleksandra Gadomska, dyrektor DPS w Sieradzu i dodaje, że rozpoczęły się już procedury mające wyłonić wykonawcę robót.

W filii DPS w Rożdżałach całodobową opieką objętych jest 107 osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Działa tu również oddział dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj