Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Więcej patroli w Warcie

Redakcja, 12.04.2017, 20:22

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Kolejny rok w którym mieszkańcy Warty będą mogli czuć się bezpieczniej, szczególnie podczas różnego rodzaju imprez plenerowych.

← REKLAMA

12 kwietnia 2017r. w Urzędzie Miasta i Gminy Warta podpisano po raz kolejny umowę o służbach ponadnormatywnych. Umowę podpisał Burmistrz Gminy i Miasta Warta Jan Serafiński, a ze strony Policji nadkom. Wojciech Kuśmierek - Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu. W ramach umowy, która będzie obowiązywała do 20 grudnia tego roku włodarze miasta przekazali środki finansowe w wysokości 9.900 złotych na rzecz dodatkowych służb prewencyjnych.

Należy zaznaczyć, że przedmiotowe służby będą dotyczyły działań prewencyjnych wyłącznie na terenie miasta i gminy Warta. Służby będą pełnione jako dodatkowe patrole po analizie potencjalnych zagrożeń jak i w porozumieniu z władzami miasta. Niewątpliwie imprezy plenerowe typu "Dni Warty" będą takim okresem gdzie będą one wykorzystywane. Należy wyraźnie zaznaczyć, że w ramach tych służb policjanci z sieradzkiego garnizonu będą wykorzystywać swój czas wolny bądź urlop.

Służby ponadnormatywne w konkretnych dniach będą wspomagały miejscowych funkcjonariuszy, a przede wszystkim będą miały na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców gminy i miasta Warta.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj