Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kolizja z zaskakującym finałem

Redakcja, 08.08.2016, 14:55

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

20-letnia kobieta powiadomiła policjantów, że wyprzedzająca z przeciwka ciężarówka zmusiła ją do zjechania z jezdni. Okazało się, że 20-latka prowadził pod wpływem alkoholu. Kierowcy ciężarówki jest poszukiwany.

← REKLAMA

5 sierpnia 2016r. około godziny 11 w miejscowości Tądów Dolny (gmina Warta) nieustalona na chwilę obecną ciężarówka podjęła manewr wyprzedzania wolno jadącego przy prawym poboczu busa, przy którym pracownicy firmy przycinali trawę. W trakcie wyprzedzania z naprzeciwka nadjechał opel astra.

Kierująca osobówką kobieta widząc, że może dojść do zderzenia odbiła na prawe pobocze, ocierając się bokiem o ciężarówkę, po czym zjechała do rowu, a następnie zatrzymała się na pobliskim polu. Kierowca ciężarówki nie zatrzymując się, uciekł z miejsca kolizji. Kierująca oplem 20 - letnia mieszkanka województwa wielkopolskiego nie odniosła żadnych obrażeń ciała.

Przybyli na miejsce policjanci zwrócili uwagę na niepewne zachowanie kobiety. Mundurowi nabrali podejrzenia, że kierująca może być pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Okazało się, że 20 - latka miała prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego po drodze publicznej grozi jej teraz do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy do lat 10. Trwają czynności mające na celu ustalenie kierowcy ciężarówki.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12476 (IP: *.*.130.67), 03.12.2016, 11:57
  Po alkoholu się nie prowadzi auta. Można sprawdzić swój stan alkomatem i mieć pewność co do swojego stanu trzeźwości.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj