Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Jasełka w Rożdżałach

Redakcja, 24.12.2015, 12:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Boże Narodzenie w swoim gronie świętowali podopieczni filii w Rożdżałach Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu, a także położony po sąsiedzku Środowiskowy Dom Samopomocy.

← REKLAMA

Spotkania przygotowano w środę. Na stołach królowały potrawy przyrządzone przez pracowników placówek. W świąteczną atmosferę wprowadziły kolędy, śpiewane przez uczestników spotkania, a także rozdający prezenty Mikołaj.

Wśród zaproszonych na spotkanie gości nie zabrakło przedstawicieli Powiatu Sieradzkiego, którego obie placówki są jednostkami podległymi - starosty sieradzkiego Dariusza Olejnika i wicestarosty Mariusza Bądziora.

Bożonarodzeniowe życzenia składała ponadto dyrekcja DPS Sieradz w osobach dyrektor Aleksandry Mirkiewicz i wicedyrektor Haliny Pawlak, a także dyrektor ŚDS Jolanta Nowicka i kierownik filii DPS - Beata Jabłońska-Fornalczyk. Do wigilijnego stołu zasiadł również ks. Mirosław Korytowski, proboszcz parafii pw. św. Wawrzyńca w Rossoszycy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_10362 (IP: *.*.59.104), 24.12.2015, 12:49
  "Bożonarodzeniowe życzenia składała ponadto dyrekcja DPS Sieradz w osobach dyrektor "
  ..
  uf ale zdanie ;)
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj