Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Biegi w Kamionaczu

Redakcja, 13.10.2015, 12:51

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zespół Szkół Specjalnych w Warcie zorganizował 17. edycję Biegów Terenowych w Kamionaczu. Impreza przeznaczona jest dla uczniów szkół specjalnych regionu sieradzkiego.

← REKLAMA

W zawodach wystartowali podopieczni sześciu placówek: Zespołu Szkół Specjalnych w Warcie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu, SOSW w Gromadzicach, SOSW w Łasku, Zespołu Szkół Publicznych w Warcie oraz Centrum Psychiatrycznego w Warcie. Łącznie w biegach wzięło udział 47 uczestników.

Młodzież rywalizowała w podziale na chłopców i dziewczęta, na dystansach 300, 600, 800 i 1000 metrów. Następnie wszyscy chętni mogli wziąć udział w biegu otwartym na dystansie 100 metrów.

W myśl zasady "wszyscy jesteśmy zwycięzcami", każdy uczestnik został nagrodzony medalem okolicznościowym, zaś zwycięzcy dostali dyplomy, medale i puchary, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sieradzu. Przedstawiciele wszystkich placówek biorących udział w zawodach oraz zaproszeni goście otrzymali upominki wykonane przez uczniów ZSS w Warcie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj