Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pieniądze na pielęgnacje zieleni

Redakcja, 19.08.2015, 15:56

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu pozyskał ponad 100 tys. z WFOŚiGW w Łodzi na pielęgnację zieleni wzdłuż dróg powiatowych Kościerzyn-Baszków, Łosieniec-Charłupia Mała i Klonowa-Górka Klonowska.

← REKLAMA

Koszty zadania pn. "Prace pielęgnacyjne drzew w ciągach dróg powiatowych nr 1713E Kościerzyn-Baszków, nr 1714E Łosieniec-Charłupia Mała oraz nr 1701E Klonowa-Górka Klonowska na terenie powiatu sieradzkiego" wynoszą 112 500 zł, przy czym wkład PZD to 3 997 44 zł.

-Różnica, czyli prawie 108 tys., to umorzenie wcześniejszej pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, pozyskanej na zakup ciągnika z kosiarką - mówi Robert Piątek, dyrektor PZD w Sieradzu. Warunkiem umorzenia było przeznaczenie pieniędzy na przydrożną zieleń.

Cięcia pielęgnacyjne zostaną wykonane na 1068 drzewach, z czego przy drodze Kościerzyn-Baszków jest to 795 drzew, przy drodze Łosieniec-Charłupia Mała - 185, a przy drodze Klonowa-Górka Klonowska - 88.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj