Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Złote medale dla urzędników starostwa

Redakcja, 10.06.2014, 11:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Troje pracowników Starostwa Powiatowego w Sieradzu i jednostki podległej - Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tomisławicach - z rąk wicewojewody łódzkiego Pawła Bejdy odebrało złote medale za długoletnią służbę.

← REKLAMA

Uroczystość wręczenia medali odbyła się w sali prezydialnej Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Wicewojewoda Paweł Bejda wręczył odznaczenia łącznie 22 osobom, w tym trojgu z powiatu sieradzkiego.

Złotymi medalami za długoletnią służbę wyróżnieni zostali:

 • Zofia Bednarek - inspektor w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Sieradzu.
 • Urszula Strugała - inspektor w Wydziale Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Sieradzu.
 • Andrzej Piętek - starszy wychowawca w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Tomisławicach oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Ustkowie.

Odznaczeni odebrali gratulacje od wicewojewody Pawła Bejdy, od starosty sieradzkiego Dariusza Olejnika, a także od Barbary Mrozowskiej-Nieradko, sekretarza Miasta Łodzi i radnej Rady Miejskiej w Sieradzu.

W uroczystości wzięły również udział dzieci z Międzynarodowego Przedszkola Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedszkolaki przyglądały się ceremonii wręczania medali oraz zwiedzały urząd.

Medale za długoletnią służbę przyznaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jako nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Medal brązowy przyznawany jest za 10 lat pracy, srebrny za 20, a złoty za 30.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_5893 (IP: *.*.87.13), 21.06.2014, 19:57
  Ale sprawiedliwość, znów medale, nagrody, a ilu bezrobotnych na pośredniaku.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj