Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wymyśl logo albo slogan

Redakcja, 14.01.2014, 16:57

Dwie gminy powiatu sieradzkiego - Złoczew i Warta - organizują konkursy na materiały promocyjne. Gmina Złoczew chce mieć hasło promocyjne, Warta - logo marki turystycznej.

← REKLAMA

Oferta gminy Warta to propozycja dla osób uzdolnionych plastycznie i obdarzonych malarską wyobraźnią. Chodzi o zaprojektowania logotypu promującego markę regionalną "Jeziorsko - zacumuj na dłużej - woda, kultura, natura". Logo ma być elementem budowy tejże marki.

Propozycje można nadsyłać do 23 stycznia br., do godz. 10. Szczegóły na temat konkursu znajdują się na stronie UGiM Warta. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna, której wysokość owiana jest tajemnicą. - Na razie nie możemy zdradzić, ile wynosi nagroda za zaprojektowania logotypu. Chcemy, by była to niespodzianka - komentuje Jan Serafiński, burmistrz Warty.

Z kolei gmina Złoczew ogłosiła konkurs na hasło promujące gminę. - To będzie nasza skromna forma promocji. Skromna, bo gmina Złoczew promuje się głównie poprzez działanie - mówi Jadwiga Sobańska, burmistrz Gminy i Miasta Złoczew. Slogan ma być krótki, chwytliwy i łatwy do zapamiętania. Będzie on wykorzystywany w materiałach promujących gminę.

Więcej informacji o organizowanym konkursie na stronie internetowej UM Złoczew. Propozycje można nadsyłać do 17 stycznia, do godz. 16. Autor zwycięskiego hasła dostanie w nagrodę 600 zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj